- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- GPS lokátory
- LOKALIZÁTOR GPS FMC650 Teltonika
LOKALIZÁTOR GPS FMC650 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
LOKALIZÁTOR GPS FMC650 TeltonikaSkladom183,57 EUR149,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS, čítanie a prenos informácií zo zbernice CAN používateľovi ; Presnosť merania: < 2.5 m CEP ;
| Použitie: | Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS, čítanie a prenos informácií zo zbernice CAN používateľovi |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 800 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 2100 MHz / 2600 MHz |
| Mikrofón: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Plne prispôsobiteľné aktualizácie údajov o polohe a stave vozidla na základe preferencií používateľa - na základe času, prejdenej vzdialenosti, zmeny rýchlosti, zmeny smeru, údajov akcelerometra, údajov rozhrania CAN atď. Možnosť použitia predprogramovaných scenárov upozornení: ekologická jazda / analýza štýlu jazdy, detekcia prekročenia rýchlosti, detekcia rušenia, odhad spotreby paliva GNSS, ovládanie výstupu DOUT prostredníctvom telefonického hovoru, detekcia nadmerného voľnobehu, imobilizér, upozornenie na načítanie tlačidla iButton, detekcia odpojenia, detekcia odťahovania, detekcia kolízie/nehody, automatické geografické ohraničenie (zóny), manuálne geografické ohraničenie (zóny), Trip6 |
| Podpora SIM kariet: | 2 x micro SIM / eSIM |
| Citlivosť prijímača: | -165 dBm |
| Presnosť merania: | < 2.5 m CEP |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora microSD - max. 32 GB kariet |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 8 ... 32 V DC |
| Rozmery: | 105 x 78 x 29 mm |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





