- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- GPS lokátory
- LOKALIZÁTOR GPS FMC920 Teltonika
LOKALIZÁTOR GPS FMC920 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
LOKALIZÁTOR GPS FMC920 TeltonikaSkladom65,62 EUR53,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS, čítanie a prenos informácií používateľovi zo vstupov modulu, ovládanie zariadení prostredníctvom výstupu modulu ; Presnosť merania: < 3 m CEP ;
| Použitie: | Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS, čítanie a prenos informácií používateľovi zo vstupov modulu, ovládanie zariadení prostredníctvom výstupu modulu |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 800 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 2100 MHz / 2600 MHz |
| Mikrofón: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Plne prispôsobiteľné aktualizácie údajov o polohe a stave vozidla na základe preferencií používateľa - na základe času, prejdenej vzdialenosti, zmeny rýchlosti, zmeny smeru, údajov akcelerometra, digitálneho vstupného signálu Možnosť používať vopred naprogramované scenáre upozornení: detekcia prekročenia rýchlosti, počítadlo spotreby paliva GNSS, ovládanie výstupu DOUT podľa pripojenia, detekcia nadmerného voľnobehu, detekcia odpojenia zariadenia, detekcia vlečenia, detekcia kolízie, automatická geozóna, manuálna geozóna, záznam cesty |
| Podpora SIM kariet: | micro SIM |
| Citlivosť prijímača: | -165 dBm |
| Presnosť merania: | < 3 m CEP |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 30 V DC |
| Rozmery: | 79 x 43 x 12 mm |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






