- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- GPS lokátory
- LOKALIZÁTOR GPS FTC921RCU801 Teltonika
LOKALIZÁTOR GPS FTC921RCU801 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
LOKALIZÁTOR GPS FTC921RCU801 TeltonikaSkladom76,86 EUR62,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS, čítanie a prenos informácií používateľovi zo vstupov modulu, ovládanie zariadení prostredníctvom výstupu modulu ; Presnosť merania: < 1.8 m CEP ;
| Použitie: | Lokalizácia zariadenia s pomocou GPS, čítanie a prenos informácií používateľovi zo vstupov modulu, ovládanie zariadení prostredníctvom výstupu modulu |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | |
| Mikrofón: | ![]() |
| Podpora SIM kariet: | nano SIM |
| Citlivosť prijímača: | -165 dBm |
| Presnosť merania: | < 1.8 m CEP |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 90 V DC |
| Index of Protection: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 65 % ± 20 % (bez kondenzácie) |
| Rozmery: | 93 x 43 x 12.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.065 kg |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





