- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Záhradné príslušenstvo
- MERAČ PRIETOKU VODY ATLO-VFM ATLO
MERAČ PRIETOKU VODY ATLO-VFM ATLO
- Kompletné špecifikácie
MERAČ PRIETOKU VODY ATLO-VFM ATLOSkladom16,68 EUR13,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
ATLO-VFM je presný prietokomer s LCD displejom na meranie spotreby vody. Ideálne pre zavlažovacie systémy.; Typ konektora: 3/4 " ; Napájanie: 1 ks. CR2032 3V - V sade ;
| Druh zariadenia: | Merač prietoku vody |
| Prevádzkové režimy: | |
| Jednotka merania: | |
| Tolerancia merania: | ± 5 % |
| Typ konektora: | 3/4 " |
| Napájanie: | 1 ks. CR2032 3V - V sade |
| Pracovný tlak: | 0.5 ... 8 bar |
| Prietok vody: | 1 ... 45.5 l/min |
| Teplota vody: | 4.5 °C ... 45 °C |
| Index of Protection: | IPX5 |
| Hmotnosť: | 0.092 kg |
| Rozmery: | 90 x 48 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




