- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- MODU WI-FI ESP-12F ESP8266 Espressif
MODU WI-FI ESP-12F ESP8266 Espressif
- Kompletné špecifikácie
MODU WI-FI ESP-12F ESP8266 EspressifSkladom3,54 EUR2,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/e/i ; WiFi chipset: ESP8266 ; Rozmery: 24 x 16 x 3.2 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/e/i |
| WiFi chipset: | ESP8266 |
| Prevádzkové režimy: | Station / Soft AP / Station + Soft AP |
| Typ antény: | Do interiérov |
| Rozhranie: | UART 3.3 V, SDIO, SPI, I2C, I2S, GPIO, ADC, PWM |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Citlivosť prijímača: | |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP / TKIP / AES, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | 24 x 16 x 3.2 mm |
| Výrobca / Značka: | Espressif |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




