- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Adaptéry bezdrôtových kariet 2.4 GHz a 5 GHz
- MODU WI-FI ESP-WROOM-02 ESP8266EX Espressif
MODU WI-FI ESP-WROOM-02 ESP8266EX Espressif
- Kompletné špecifikácie
MODU WI-FI ESP-WROOM-02 ESP8266EX EspressifSkladom5,20 EUR4,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; WiFi chipset: ESP8266EX ; Rozmery: 20 x 18 x 2.8 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| WiFi chipset: | ESP8266EX |
| Prevádzkové režimy: | Station / Soft AP / Station + Soft AP |
| Typ antény: | Do interiérov |
| Rozhranie: | UART 3.3 V, SDIO, HSPI, I2C, I2S, GPIO, IR Remote Control, PWM |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Citlivosť prijímača: | |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP / TKIP / AES, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 85 °C |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | 20 x 18 x 2.8 mm |
| Výrobca / Značka: | Espressif |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




