- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Ostatné zariadenia
- MONITOR ELEKTRICKEJ ENERGIE ATLO-LWB1-TUYA JEDNOFÁZOVÝ
MONITOR ELEKTRICKEJ ENERGIE ATLO-LWB1-TUYA JEDNOFÁZOVÝ
- Kompletné špecifikácie
MONITOR ELEKTRICKEJ ENERGIE ATLO-LWB1-TUYA JEDNOFÁZOVÝSkladom21,44 EUR17,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Monitor elektrickej energie, Jednofázový ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n + Bluetooth LE ; Menovité napätie: 230 V AC, 50 / 60 Hz ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Druh zariadenia: | Monitor elektrickej energie, Jednofázový |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n + Bluetooth LE |
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 / 60 Hz |
| Metóda merania: | Polopriame meranie pomocou prúdového transformátora - 1 ks. súčasťou balenia |
| Prúd: | 80 A - Max. prúd |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Merané parametre: | |
| Kryt: | Plast |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.079 kg |
| Rozmery: | 44 x 39 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




