- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Montážne profily
- MONTÁŽNA LIŠTA A19PR-B/600-BLUE
MONTÁŽNA LIŠTA A19PR-B/600-BLUE
- Kompletné špecifikácie
MONTÁŽNA LIŠTA A19PR-B/600-BLUESkladom2,54 EUR2,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montážna lišta je navrhnutá pre montáž v skriniach Rack 19";
| Použitie: | 600 mm deep RACK cabinets |
| Rozmery: | 425 x 45 x 38 mm |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Materiál: | Oceľ |
| Farba: | Čierny |
| Určenie: | Rack 19" |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





