- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Štartovacie zariadenie, boostery, kompresory
- MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE CJSGC01 Green Cell
MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE CJSGC01 Green Cell
- Kompletné špecifikácie
MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE CJSGC01 Green CellSkladom175,64 EUR142,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Využitie výrobku: Núdzový štartér, Powerbanka - USB nabíjačka, Integrovaná baterka ; Kapacita: 16000 mAh ; Štartovacie napätie: 12 V DC ; USB nabíjačka: 2 x USB-A - Ultra Charge 18 W ; Vybrané vlastnosti: ovládacie tlačidlá, OLED obrazovka ;
| Využitie výrobku: | |
| Druh článkov: | litiovo-polymérový |
| Kapacita: | 16000 mAh ( 59.2 Wh ) |
| Štartovacie napätie: | 12 V DC |
| Špičkový prúd: | 2000 A |
| Kompatibilita: | Motor : ≤ 8 / 6 l (benzín/nafta) |
| USB nabíjačka: | 2 x USB-A - Ultra Charge 18 W |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC - USB-C, |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | max. 80 W |
| Integrovaná baterka: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | OLED obrazovka : |
| Napájanie: | 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V DC / 3 A - Nabíjanie cez port USB-C |
| Typická doba nabíjania batérie: | ~ 80 min |
| Index of Protection: | IP64 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Rozmery: | 187 x 121 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




