- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Štartovacie zariadenie, boostery, kompresory
- MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE S KOMPRESOROM CJSGC03 Green Cell
MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE S KOMPRESOROM CJSGC03 Green Cell
- Kompletné špecifikácie
MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE S KOMPRESOROM CJSGC03 Green CellSkladom122,81 EUR99,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Využitie výrobku: Núdzový štartér, Kompresor vzduchu, Powerbanka - USB nabíjačka, Integrovaná baterka ; Kapacita: 8000 mAh ; Štartovacie napätie: 12 ... 16.8 V DC ; Štartovací prúd: 500 A ; Pracovný tlak: 0.2 ... 10.3 bar ; USB nabíjačka: 1 x USB-A - 2.4 A ; Vybrané vlastnosti: ovládacie tlačidlá, LED obrazovka ;
| Využitie výrobku: | |
| Druh článkov: | li-ion |
| Kapacita: | 8000 mAh |
| Štartovacie napätie: | 12 ... 16.8 V DC |
| Štartovací prúd: | 500 A |
| Špičkový prúd: | 1000 A |
| Kompatibilita: | Motor : ≤ 5 / 3.5 l (benzín/nafta) |
| Pracovný tlak: | 0.2 ... 10.3 bar / 3 ... 150 psi |
| USB nabíjačka: | 1 x USB-A - 2.4 A |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Výstupný výkon: | max. 12 W |
| Integrovaná baterka: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | LED obrazovka : |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A - Nabíjanie cez port USB-C |
| Typická doba nabíjania batérie: | ~ 6 h |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.20 kg |
| Rozmery: | 180 x 98 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




