- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyMULTIPLEXER SWE/40-01
- Kompletné špecifikácie
MULTIPLEXER SWE/40-01Skladom25,14 EUR20,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Multiplexer je navrhnutý na sčítanie signálov zo satelitného disku a antény pozemnej TV;
| Počet SAT vstupov: | 4 ks. |
| Počet TV vstupov: | 1 ks. |
| Počet výstupov TV-SAT: | 4 ks. |
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 MHz ... 2200 MHz |
| Rozsah TV frekvencie: | 5 MHz ... 862 MHz |
| Atenuácia linky SAT: | < 1.5 dB |
| Atenuácia linky TV: | < 8.5 dB |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 146 x 70 x 22 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




