- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 5-vstupov
- MULTISWITCH MR-512 5 VÝSTUPOV / 12 VSTUPOV TERRA
MULTISWITCH MR-512 5 VÝSTUPOV / 12 VSTUPOV TERRA
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH MR-512 5 VÝSTUPOV / 12 VSTUPOV TERRASkladom181,75 EUR147,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 4x 950 MHz ... 2400 MHz 1x 47 MHz ... 862 MHz - Aktívne ; Výstupy: 12x 47 MHz ... 2400 MHz ; Spínacie signály: 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz ; Napájanie predzosilňovačov: 12 V DC ;
| Vstupy: | 4x 950 MHz ... 2400 MHz 1x 47 MHz ... 862 MHz - Aktívne |
| Výstupy: | 12x 47 MHz ... 2400 MHz |
| Spínacie signály: | 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | -2 ... 8 dB |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | -3 ... 5 dB |
| Separácia: | |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 96 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 84 ... 88 dBµV |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Rozmery: | 293 x 135 x 52 mm |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




