- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 9-vstupov
- MULTISWITCH MR-908L 9 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV TERRA
MULTISWITCH MR-908L 9 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV TERRA
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH MR-908L 9 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV TERRASkladom339,38 EUR275,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 8x 950 MHz ... 2400 MHz 1x 47 MHz ... 790 MHz - Aktívne - Zabudovaný filter LTE 1x 5 MHz ... 862 MHz - Pasívne ; Výstupy: 8x 5 MHz ... 2400 MHz ; Spínacie signály: 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz DiSEqC 2.0 ; Napájanie predzosilňovačov: 12 V DC ;
| Vstupy: | 8x 950 MHz ... 2400 MHz 1x 47 MHz ... 790 MHz - Aktívne - Zabudovaný filter LTE 1x 5 MHz ... 862 MHz - Pasívne |
| Výstupy: | 8x 5 MHz ... 2400 MHz |
| Spínacie signály: | 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz DiSEqC 2.0 |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | 8 ... 14 dB |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | 0.5 ... 5 dB |
| Separácia: | |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 93 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 85 dBµV |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Rozmery: | 253 x 135 x 52 mm |
| Hmotnosť: | 1.37 kg |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




