- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 9-vstupov
- MULTISWITCH MR-932L 9 VSTUPOV/32 VÝSTUPY TERRA
MULTISWITCH MR-932L 9 VSTUPOV/32 VÝSTUPY TERRA
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH MR-932L 9 VSTUPOV/32 VÝSTUPY TERRASkladom557,48 EUR453,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 8x 950 MHz ... 2400 MHz 1x 47 MHz ... 790 MHz Aktívne - Zabudovaný filter LTE 1x 5 MHz ... 862 MHz Pasívne ; Výstupy: 32x 5 MHz ... 2400 MHz ; Spínacie signály: 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz DiSEqC 1.0 DiSEqC 2.0 ; Napájanie predzosilňovačov: 12 V DC ;
| Vstupy: | 8x 950 MHz ... 2400 MHz 1x 47 MHz ... 790 MHz Aktívne - Zabudovaný filter LTE 1x 5 MHz ... 862 MHz Pasívne |
| Výstupy: | 32x 5 MHz ... 2400 MHz |
| Spínacie signály: | 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz DiSEqC 1.0 DiSEqC 2.0 |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | 4 ... 12 dB |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | -2 ... 4 dB |
| Separácia: | |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 93 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 79 ... 85 dBµV |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| Rozmery: | 333 x 135 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




