- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 9-vstupov
- MULTISWITCH MRP-908 9 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV SIGNAL
MULTISWITCH MRP-908 9 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV SIGNAL
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH MRP-908 9 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV SIGNALSkladom49,45 EUR40,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 8x 950 MHz ... 2150 MHz 1x 5 MHz ... 862 MHz ; Výstupy: 8x 47 MHz ... 2150 MHz ; Spínacie signály: 13 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz ; Napájanie predzosilňovačov: 12 V DC ;
| Vstupy: | 8x 950 MHz ... 2150 MHz 1x 5 MHz ... 862 MHz |
| Výstupy: | 8x 47 MHz ... 2150 MHz |
| Spínacie signály: | 13 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz |
| Tlmí odbočenie SAT: | 3 dB |
| Tlmí odbočenie TV: | 14 dB ± 1.5 dB |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 100 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 100 dBµV |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC |
| Napájanie: | 18 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Rozmery: | 222 x 142 x 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




