- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 5-vstupov
- MULTISWITCH MV-508 5 VÝSTUPOV / 8 VSTUPOV TERRA
MULTISWITCH MV-508 5 VÝSTUPOV / 8 VSTUPOV TERRA
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH MV-508 5 VÝSTUPOV / 8 VSTUPOV TERRASkladom110,73 EUR90,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 4x 950 MHz ... 2400 MHz, 1x 47 MHz ... 862 MHz - Aktívne ; Výstupy: 8x 47 MHz ... 2400 MHz ; Spínacie signály: 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz ;
| Vstupy: | 4x 950 MHz ... 2400 MHz , 1x 47 MHz ... 862 MHz - Aktívne |
| Výstupy: | 8x 47 MHz ... 2400 MHz |
| Spínacie signály: | 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | 4 ... 14 dB |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | -2 ... 5 dB |
| Regulácia zosilenia SAT: | 12 dB so skokom po 4 dB |
| Regulácia zosilenia TV: | 15 dB so skokom po 1 dB |
| Separácia: | |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 105 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 86 ... 88 dBµV |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Napájanie: | Vstupy HL/HH Adaptér 18 V DC / 1 A (nie je súčasťou balenia) |
| Rozmery: | 187 x 135 x 30 mm |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





