- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 5-vstupov
- MULTISWITCH MV-532 5 VSTUPOV/32 VÝSTUPY TERRA
MULTISWITCH MV-532 5 VSTUPOV/32 VÝSTUPY TERRA
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH MV-532 5 VSTUPOV/32 VÝSTUPY TERRASkladom350,62 EUR285,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 4x 950 MHz ... 2400 MHz, 1x 47 MHz ... 862 MHz - Aktívne ; Výstupy: 32x 47 MHz ... 2400 MHz ; Spínacie signály: 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz ;
| Vstupy: | 4x 950 MHz ... 2400 MHz , 1x 47 MHz ... 862 MHz - Aktívne |
| Výstupy: | 32x 47 MHz ... 2400 MHz |
| Spínacie signály: | 14 V / 18 V 0 Hz / 22 kHz |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | 2 ... 14 dB |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | -4 ... 5 dB |
| Regulácia zosilenia SAT: | 12 dB so skokom po 4 dB |
| Regulácia zosilenia TV: | 15 dB so skokom po 1 dB |
| Separácia: | |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 105 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 80 ... 86 dBµV |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Napájanie: | Vstupy HL/HH Adaptér 18 V DC / 1 A (nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 1.52 kg |
| Rozmery: | 267 x 135 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





