- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Multiswitche
- Multiswitche 5-vstupov
- MULTISWITCH TMS-5/6S 5 VÝSTUPOV / 6 VSTUPOV TRIAX
MULTISWITCH TMS-5/6S 5 VÝSTUPOV / 6 VSTUPOV TRIAX
- Kompletné špecifikácie
MULTISWITCH TMS-5/6S 5 VÝSTUPOV / 6 VSTUPOV TRIAXSkladom93,18 EUR75,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 1 x 47 MHz ... 694 MHz - Aktívne / 5 MHz ... 862 MHz - Pasívne, 4 x 950 MHz ... 2200 MHz ; Výstupy: 6 x 47 ... 2200 MHz ; Spínacie signály: 13 V / 18 V, 0 / 22 kHz, DiSEqC 1.0, DiSEqC 2.0 ;
| Vstupy: | |
| Výstupy: | 6 x 47 ... 2200 MHz |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | 0 dB |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | -2 ... 3 dB |
| Separácia: | |
| Útlum nevyváženia: | TV vstup : > 10 dB SAT vstup : > 10 dB Výstupy : > 10 dB |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 100 dBµV (-35dB IMD3) |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 90 dBµV (-60dB IMD3) |
| Spínacie signály: | 13 V / 18 V, 0 / 22 kHz, DiSEqC 1.0, DiSEqC 2.0 |
| Napájanie prevodníku: | max. 1000 mA |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Napájanie: | 180 ... 264 V AC |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| Rozmery: | 250 x 145 x 62 mm |
| Výrobca / Značka: | TRIAX |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






