- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- NASTAVITEĽNÁ POLICA P19R/450/B-L
NASTAVITEĽNÁ POLICA P19R/450/B-L
- Kompletné špecifikácie
NASTAVITEĽNÁ POLICA P19R/450/B-LSkladom19,73 EUR16,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška: 1 U ; Montáž: štvorbodové ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | RACK 19" |
| Nosnosť: | |
| Hlavné vlastnosti: | Rozstup montážnych koľajníc : min. 450 mm, max. 530 mm |
| Rozmery: | 480 x (450 - 530) x 45 mm |
| Hmotnosť: | 2.59 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




