- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- NASTAVITEĽNÁ POLICA S-RSA19-1U-350B STALFLEX
NASTAVITEĽNÁ POLICA S-RSA19-1U-350B STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
NASTAVITEĽNÁ POLICA S-RSA19-1U-350B STALFLEXSkladom20,72 EUR16,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška: 1 U ; Montáž: štvorbodové ; Použitie: Rack 19" - hĺbka ≤ 500 mm ; Nosnosť: 40 kg ; Hlavné vlastnosti: Rozstup montážnych koľajníc : min. 350 mm, max. 510 mm ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | Rack 19" - hĺbka ≤ 500 mm |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Hlavné vlastnosti: | Rozstup montážnych koľajníc : min. 350 mm, max. 510 mm |
| Rozmery: | 482 x 44 x (350 ... 510) mm |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




