- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- NASTAVITEĽNÁ POLICA S-RSA19-1U-450B STALFLEX
NASTAVITEĽNÁ POLICA S-RSA19-1U-450B STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
NASTAVITEĽNÁ POLICA S-RSA19-1U-450B STALFLEXSkladom25,19 EUR20,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška: 1 U ; Montáž: štvorbodové ; Nosnosť: 30 kg ; Hlavné vlastnosti: Rozstup montážnych koľajníc : min. 450 mm, max. 610 mm ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | RACK 19" |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Hlavné vlastnosti: | Rozstup montážnych koľajníc : min. 450 mm, max. 610 mm |
| Rozmery: | 482 x 44 x (450 ... 610) mm |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





