- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- NASTAVITEĽNÁ ZÁSUVKA PRE KLÁVESNICU A MYŠ RSR19-1U-350G-KM
NASTAVITEĽNÁ ZÁSUVKA PRE KLÁVESNICU A MYŠ RSR19-1U-350G-KM
- Kompletné špecifikácie
NASTAVITEĽNÁ ZÁSUVKA PRE KLÁVESNICU A MYŠ RSR19-1U-350G-KMSkladom45,50 EUR36,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška: 1 U ; Montáž: štvorbodové ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | RACK 19" |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Svetlo šedý (RAL 7035) |
| Rozmery: | 483 x 355 x 42 mm |
| Hmotnosť: | 2.73 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




