- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Klimatizačné jednotky
- NÁSTENNÁ KLIMATIZAČNÁ JEDNOTKA ALFA-12K-WIFI-V1 SPLIT MW POWER
NÁSTENNÁ KLIMATIZAČNÁ JEDNOTKA ALFA-12K-WIFI-V1 SPLIT MW POWER
- Kompletné špecifikácie
NÁSTENNÁ KLIMATIZAČNÁ JEDNOTKA ALFA-12K-WIFI-V1 SPLIT MW POWERSkladom514,68 EUR418,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Súprava klimatizácie ALFA-12K-WIFI-V1 je kompletný split systém s vnútornou a vonkajšou jednotkou, vybavený WiFi modulom na diaľkové ovládanie. Zariadenie pracuje v režime chladenia aj vykurovania, čím poskytuje celoročný tepelný komfort, a ovládanie prostredníctvom aplikácie TUYA umožňuje úplnú kontrolu odkiaľkoľvek. Je to ideálne riešenie pre byty, kancelárie a domy, ktoré spája moderný dizajn s funkčnosťou a energetickou účinnosťou.;
| Typ klimatizačnej jednotky: | SPLIT |
| Energetická trieda: | A++ |
| Typ chladiva: | R32 |
| Chladiaci výkon: | 3400 W |
| Vykurovací výkon: | 3420 W |
| Ročná spotreba energie: | |
| SCOP: | 4.0 W / W |
| SEER: | 6.1 W / W |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Rozmery vnútornej jednotky: | 777 x 250 x 201 mm |
| Hmotnosť vnútornej jednotky: | 7.5 kg |
| Rozmery vonkajšej jednotky: | 712 x 276 x 459 mm |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky: | 22 kg |
| V sade: | |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




