- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-ADSL
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-ADSL
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-ADSLNie je skladom18,23 EUR14,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určený na ochranu zariadenia pripojeného k telekomunikačnej linke ADSL - skvelá ochrana modemov používaných v rámci služby Neostrada; Menovité napätie (line-line): 120 V ; Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: ≤ 600 V ; Menovitý vybíjací prúd (line-PG): 5 kA (8/20µs) ; Maximálny vybíjací prúd (line-PG): 10 kA (8/20µs) ;
| Menovité napätie (line-line): | 120 V |
| Maximálne napätie (line-line): | 150 V |
| Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: | ≤ 600 V |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 5 kA (8/20µs) |
| Maximálny vybíjací prúd (line-PG): | 10 kA (8/20µs) |
| Kapacita: | < 10 pF |
| Typy zásuviek: | RJ11 (6P4C) |
| Rozmery: | 66 x 60 x 30 mm |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




