- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-AIR/PROF
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-AIR/PROF
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-AIR/PROFSkladom58,60 EUR47,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie určené na ochranu zariadení pripojených k sieti Ethernet 10/100/1000 Mb/s - chránia 4 páry krútenej dvojlinky UTP; Menovité napätie: 120 V ; Napäťová ochranná hladina line-PG: 1000 V (1.2/50µs) ; Menovitý vybíjací prúd (line-PG): 2 kA (8/20µs) ;
| Menovité napätie: | 120 V |
| Maximálne napätie: | 150 V |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | 1000 V (1.2/50µs) |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 2 kA (8/20µs) |
| Chránené páry vodičov: | 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 |
| Typy zásuviek: | RJ45 (8P8C) |
| Dĺžka uzemňovacieho káblu: | 0.5 m |
| Kryt: | Kovová, čierna |
| Norma: | Zhodné s PN-EN61643-21 |
| Rozmery: | 95 x 50 x 30 mm |
| Hmotnosť: | 0.174 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




