- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POE ETHERNET
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POE ETHERNET
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POE ETHERNETSkladom36,32 EUR29,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Obmedzovač určený na ochranu zariadení zapojených do siete Ethernet 10/100 Mb/s so zohľadnením zariadení napájaných po PoE; Menovité napätie: 5 V ; Napäťová ochranná hladina (line-line): 40 V ; Napäťová ochranná hladina line-PG: 600 V ; Menovité napájacie napätie: 0 ... 50 V ; Úroveň ochrany systému proti prepätiu napájania (vedenie-vedenie): 125 V ;
| Signálová cesta - línia 1, 2, 3, 6: | |
| Menovité napätie: | 5 V |
| Maximálne napätie: | 6 V |
| Napäťová ochranná hladina (line-line): | 40 V |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | 600 V |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line): | 100 A (8/20µs) |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 100 A (8/20µs) |
| Maximálny vybíjací prúd (line-line): | 135 A (8/20µs) |
| Maximálny vybíjací prúd (line-PG): | 135 A (8/20µs) |
| Kapacita: | < 30 pF |
| Cesta napájania - línia 4, 5 i 7, 8: | |
| Menovité napájacie napätie: | 0 ... 50 V |
| Maximálne napájacie napätie: | 56 V |
| Menovitý prúd napájania: | 400 mA |
| Úroveň ochrany systému proti prepätiu napájania (vedenie-vedenie): | 125 V |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | 1 kV |
| Menovitý vybíjací prúd napájania (vedenie-vedenie): | 80 A (8/20µs) |
| Menovitý vybíjací prúd napájania (vedenie-uzemnenie): | 1 kA (8/20µs) |
| Maximálny vybíjací prúd napájania (vedenie-uzemnenie): | 2.5 kA (8/20µs) |
| Typy zásuviek: | RJ45 (8P8C) |
| Rozmery: | 67 x 61 x 30 mm |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





