- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POE/PROF
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POE/PROF
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POE/PROFSkladom55,09 EUR44,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie je navrhnuté na ochranu pred prepätím zariadení, pripojených k sieťam Ethernet 10/100/1000 Mb/s, vzdialene napájaných nepoužitým párom vodičov; Menovité napätie: 5 V ; Napäťová ochranná hladina line-line: ≤ 40 - 1 kV/µs ; Napäťová ochranná hladina line-PG: ≤ 600 - 1 kV/µs ; Menovitý vybíjací prúd (line-line): 20 A (10/1000µs) ; Menovité napájacie napätie: 50 V ;
| Signálová cesta - línia 1, 2, 3, 6: | |
| Menovité napätie: | 5 V |
| Maximálne napätie: | 6 V |
| Napäťová ochranná hladina line-line: | ≤ 40 - 1 kV/µs |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | ≤ 600 - 1 kV/µs |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line): | 20 A (10/1000µs) |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 20 A (10/1000µs) |
| Cesta napájania - línia 4, 5 i 7, 8: | |
| Menovité napájacie napätie: | 50 V |
| Maximálne napájacie napätie: | 56 V |
| Menovitý prúd napájania: | 400 mA |
| Menovitý vybíjací prúd vedenie-vedenie pre napájanie: | 10 A (10/1000µs) |
| Menovitý vybíjací prúd napájania (vedenie-uzemnenie): | 2 kA (8/20µs) |
| Napätie ochrany vedenie-vedenie pre napájanie: | ≤ 95 V - 1 kV/µs |
| Napätie ochrany vedenie-uzemnenie pre napájanie: | ≤ 1000 V - 1 kV/µs |
| Norma: | Zhodné s PN-EN61643-21 |
| Typy zásuviek: | RJ45 (8P8C) |
| Kryt: | Kovová, čierna |
| Rozmery: | 95 x 50 x 30 mm |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




