- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-IP-4POE
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-IP-4POE
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-IP-4POESkladom121,71 EUR98,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
In particular, the protector is designed to protect IP cameras powered remotely in PoE technology, i.e. through unused pairs of wires in the transmission cable; Počet kanálov: 4 ; Napäťová ochranná hladina line-line: ≤ 40 V - 1 kV/µs [C3] ; Napäťová ochranná hladina line-PG: ≤ 600 V - 1 kV/µs [C3] ; Menovité napájacie napätie: 50 V ; Menovitý prúd napájania: 400 mA ; Napätie ochrany vedenie-vedenie pre napájanie: ≤ 95 V - 1 kV/µs [C3] ; Napätie ochrany vedenie-uzemnenie pre napájanie: ≤ 1000 V - 1.2/50 µs [C2] ;
| Počet kanálov: | 4 |
| Signálová cesta - línia 1, 2, 3, 6: | |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps |
| Menovité napätie: | 5 V |
| Maximálne napätie: | 6 V |
| Napäťová ochranná hladina line-line: | ≤ 40 V - 1 kV/µs [C3] |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | ≤ 600 V - 1 kV/µs [C3] |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line): | 20 A - 10/1000 µs [C3] |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 20 A - 10/1000 µs [C3] |
| Cesta napájania - línia 4, 5 i 7, 8: | |
| Menovité napájacie napätie: | 50 V |
| Maximálne napájacie napätie: | 56 V |
| Menovitý prúd napájania: | 400 mA |
| Napätie ochrany vedenie-vedenie pre napájanie: | ≤ 95 V - 1 kV/µs [C3] |
| Napätie ochrany vedenie-uzemnenie pre napájanie: | ≤ 1000 V - 1.2/50 µs [C2] |
| Menovitý vybíjací prúd vedenie-vedenie pre napájanie: | 10 A - 10/1000 µs [C3] |
| Menovitý vybíjací prúd napájania (vedenie-uzemnenie): | 2 kA - 8/20 µs [C2] |
| Všeobecné informácie: | |
| Parametre ochrany zabezpečenia: | Zhodné s PN-EN61643-21 |
| Typy zásuviek: | 8 x Tienená zásuvka RJ-45 (8P8C) ( 4 Vstupy, 4 Výstupy ) |
| Kryt: | Kovová, čierna |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 167 x 50 x 32 mm |
| Dĺžka uzemňovacieho káblu: | 55 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




