- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-IP-8
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-IP-8
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-IP-8Nie je skladom198,87 EUR161,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 5 V ; Napäťová ochranná hladina line-line: ≤ 40 V - 1 kV/µs [C3] ; Napäťová ochranná hladina line-PG: ≤ 600 V - 1 kV/µs [C3] ; Menovitý vybíjací prúd (line-line): 20 A (10/1000µs) [C3] ; Menovitý vybíjací prúd (line-PG): 20 A (10/1000µs) [C3] ;
| Menovité napätie: | 5 V |
| Maximálne napätie: | 6 V |
| Napäťová ochranná hladina line-line: | ≤ 40 V - 1 kV/µs [C3] |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | ≤ 600 V - 1 kV/µs [C3] |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line): | 20 A (10/1000µs) [C3] |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 20 A (10/1000µs) [C3] |
| Chránené páry vodičov: | 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 |
| Typy zásuviek: | RJ45 (8P8C) |
| Parametre ochrany zabezpečenia: | Zhodné s PN-EN61643-21 |
| Kryt: | Kovová, čierna |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | 162 x 90 x 37 mm |
| Dĺžka uzemňovacieho káblu: | 0.5 m |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




