- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA PTF-51-EXT/POE/MICRO EWIMAR
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA PTF-51-EXT/POE/MICRO EWIMAR
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA PTF-51-EXT/POE/MICRO EWIMARSkladom43,90 EUR35,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie určené na ochranu zariadení pripojených k sieti Ethernet 10/100 Mb/s - chránia 2 páry krútenej dvojlinky UTP; Počet kanálov: 1 ; Nominal voltage (line-ground): 90 V DC ; Napäťová ochranná hladina line-PG: ≤ 600 V ; Menovitý vybíjací prúd (line-PG): 100 A - 8/20 µs ; Výrobca / Značka: EWIMAR ;
| Počet kanálov: | 1 |
| Typy zásuviek: | (RJ45) 10/100 Mb FTP kat. 6 |
| Nominal voltage (line-ground): | 90 V DC |
| Maximal voltage line-PG: | 110 V DC |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | ≤ 600 V |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 100 A - 8/20 µs |
| Menovité napätie (line-line): | |
| Maximálne napätie (line-line): | |
| Chránené vodiče: | 1-2, 3-6 - data line |
| Chránené páry vodičov: | (1+2)-(3+6), (4+5)-(7+8) - PoE |
| Typy konektorov: | |
| Dĺžka uzemňovacieho káblu: | 0.29 m |
| Kryt: | Plastová |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 57 x 31 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | EWIMAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




