- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Prepäťové ochrany
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA PTF-61-ECO/POE
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA PTF-61-ECO/POE
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA PTF-61-ECO/POESkladom50,80 EUR41,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie určené na ochranu zariadení pripojených do siete Ethernet 10/100/1000 Mb/s a napájaných na diaľku v technológii PoE+ – zabezpečí 4 páry krútenej dvojlinky UTP; Počet kanálov: 1 ; Nominal voltage (line-ground): 90 V ; Napäťová ochranná hladina line-PG: ≤ 600 V ; Menovitý vybíjací prúd (line-PG): 100 A - 8/20 µs ;
| Počet kanálov: | 1 |
| Typy zásuviek: | (RJ45) 10/100/1000 Mbps FTP kat. 6 |
| Nominal voltage (line-ground): | 90 V |
| Maximal voltage line-PG: | 110 V |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | ≤ 600 V |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 100 A - 8/20 µs |
| Menovité napätie (line-line): | |
| Maximálne napätie (line-line): | |
| Chránené páry vodičov: | 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 |
| Typy konektorov: | Tienená zásuvka RJ-45 |
| Dĺžka uzemňovacieho káblu: | 0.275 m |
| Kryt: | Plastová |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 64 x 40 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | EWIMAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




