- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Ostatné zariadenia
- OPAKOVAČ ZIGBEE ATLO-RP1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
OPAKOVAČ ZIGBEE ATLO-RP1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
OPAKOVAČ ZIGBEE ATLO-RP1-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom16,11 EUR13,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Opakovač ATLO-RP1-TUYA umožňuje zvýšiť dosah a zlepšiť pokrytie signálom pre zariadenia využívajúce komunikačný protokol ZigBee; Sieťové rozhranie: ZigBee - 2.4 GHz ; Výkon vysielača: 10 dBm ; Farba: Biela ;
| Sieťové rozhranie: | ZigBee - 2.4 GHz |
| Pracovná frekvencia: | 2400 ... 2483 MHz |
| Výkon vysielača: | 10 dBm |
| Napájanie: | 5 V DC - Port USB |
| Spotreba prúdu: | max. 1000 mA |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 39 x 22 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




