- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- OTOČNÁ EXTERIÉROVÁ SOLÁRNA IP KAMERA APTI-W21S4G-TUYA-S2 Tuya Smart 4G/LTE - 3 Mpx 3.6 mm
OTOČNÁ EXTERIÉROVÁ SOLÁRNA IP KAMERA APTI-W21S4G-TUYA-S2 Tuya Smart 4G/LTE - 3 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERIÉROVÁ SOLÁRNA IP KAMERA APTI-W21S4G-TUYA-S2 Tuya Smart 4G/LTE - 3 Mpx 3.6 mmSkladom114,88 EUR93,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Uhol záberu: 76 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 15 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 0 ° ... 355 ° Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom ; Vertikálny rozsah otáčania: 0 ° ... 90 ° ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Sieťové rozhranie: 4G LTE, ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 64GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: 4 ks. Batéria Li-Ion, 21700, Fotovoltaický panel, 5 V DC - Zásuvka USB-C ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 15 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s @ 3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 64GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Kryt: | Mini Speed Dome, Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






