- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA APTI-W41S2-TUYA Tuya Smart Wi-Fi, - 4 Mpx 3.6 mm
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA APTI-W41S2-TUYA Tuya Smart Wi-Fi, - 4 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA APTI-W41S2-TUYA Tuya Smart Wi-Fi, - 4 Mpx 3.6 mmSkladom32,62 EUR26,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Rozlíšenie: 2560 x 1440 ; Uhol záberu: 50 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 0 ° ... 350 ° Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom ; Vertikálny rozsah otáčania: 0 ° ... 93 ° ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 50 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 350 ° Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 93 ° |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 10 políčok/s |
| Sieťové rozhranie: | |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Mini Speed Dome, Plast |
| Hmotnosť: | 0.311 kg |
| Rozmery: | 160 x 145 x 100 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






