- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Home / Garden / Automotive
- Inteligentná domácnosť
- iCSee
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA ICSEE-W92SD-3 Wi-Fi Full-Color PANORAMATICKÁ 3 X 3 Mpx 3 X 3.6 mm
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA ICSEE-W92SD-3 Wi-Fi Full-Color PANORAMATICKÁ 3 X 3 Mpx 3 X 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA ICSEE-W92SD-3 Wi-Fi Full-Color PANORAMATICKÁ 3 X 3 Mpx 3 X 3.6 mmSkladom49,30 EUR40,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 3 x 1/2.8 " CMOS ; IR prisvetľovač; LED osvetlenie; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB ; Metóda kompresie obrazu: AI H.265 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3 x 3 Mpx |
| Čidlo: | 3 x 1/2.8 " CMOS |
| Objektív: | 3 x 3.6 mm |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 300 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 90 ° |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB |
| Metóda kompresie obrazu: | AI H.265 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | ![]() |
| Max. počet užívateľov on-line: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | ![]() |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | ![]() |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Žula + Čierny |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DELTA CCTV |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






