- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Príslušenstvo
- PANEL S KÁBLOVOU PRIECHODKOU A19-PK-V2
PANEL S KÁBLOVOU PRIECHODKOU A19-PK-V2
- Kompletné špecifikácie
PANEL S KÁBLOVOU PRIECHODKOU A19-PK-V2Skladom6,58 EUR5,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Panel umožňuje privedenie káblov k zariadeniam inštalovaným v RACK skrini a chráni voľné zásuvky pred prachom; Šírka: 19 " ; Výška: 1 U ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Určenie: | RACK 19" |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 483 x 44 x 12 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




