POPLACHOVÁ SADA ATLO-AZ-WG74-TUYA
Kompletné špecifikácie
Uhlopriečka obrazovky: 7 " - dotyková obrazovka ;
Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 100 ks. ;
Klávesnica priložená;
Bezdrôtové: 433 MHz ;
Zabudované moduly: GSM, WiFi ;
Hlavné vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Zabudovaná poplašná siréna ;
Rozsah frekvencie: 433 MHz ;
Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): < 150 m ;
Uhol detekcie / dosah detekcie: 110 ° / < 12 m ;
Farba: Biela ;
Bezdrôtová poplachová centrála:
| Uhlopriečka obrazovky: | 7 " - dotyková obrazovka |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 100 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 10 ks., V sade : 2 ks. |
| Počet obsluhovaných bezdrôtových sirén: | 1 ks. |
| PIR detektory priložené: | 1 ks., Bezdrôtové |
| Jazýčkový kontakt je súčasťou balenia: | 1 ks., Bezdrôtové |
| Klávesnica priložená: |  |
| Expandér priložený : |  |
| Bezdrôtové: | 433 MHz |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Časovače: |  |
| Užívatelia + správcovia: | 6 |
| Východiskové heslo správcu: | 6666 |
| Východiskové heslo používateľa: | 1234 |
| Zabudované moduly: | GSM, WiFi |
| Prístup z počítača PC: |  |
| Podpora mobilných telefónov: | Diaľkové ovládanie centrály cez SMS, aplikácia Tuya Smart |
| Hlavné vlastnosti: | kapacitná dotyková obrazovka Obojsmerná komunikácia, SMS upozornenie na poplach a výpadok napájania, LED indikácia, Zabudovaná poplašná siréna - 100 dB, Funkcia stlmenia alarmu |
| Podporované jazyky: | angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) Vstavaný akumulátor udržujúci chod centrály počas výpadku napájania : 3.7 V / 5000 mAh |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny, Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 180 x 131 x 20 mm |
JAZÝČKOVÝ KONTAKT:
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 150 m |
| Vstupy alarmu: |  |
| Batéria: | 1 x CR2032 3V (súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.02 kg - Vysielač 0.01 kg - Magnet |
| Rozmery: | 73 x 27 x 13 mm - Vysielač 56 x 13 x 13 mm - Magnet |
PIR DETEKTOR:
| Napájanie z batérie: | 3 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 (súčasť balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 150 m |
| Uhol detekcie / dosah detekcie: | 110 ° / < 12 m |
| Vybrané vlastnosti: | Šifrovanie dát Code 1527 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 115 x 60 x 42 mm |
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ:
| Frekvenčné pásmo: | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 150 m |
| Hlavné vlastnosti: | LED indikácia Tlačidlo rýchleho prístupu k funkcii : aktivácia poplachu, deaktivácia poplachu, odistenie iba obvodových ochranných zón, SOS |
| Batéria: | 1 x CR2025 (súčasť balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Rozmery: | 60 x 33 x 11 mm |
INTERIÉROVÁ SIRÉNA:
| Konektor: | Jack 3.5 mm |
| Hladina intenzity zvuku: | 100 dB |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 65 x 55 x 51 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách