- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Štartovacie zariadenie, boostery, kompresory
- PRENOSNÝ MINI KOMPRESOR S FUNKCIOU POWERBANK XB-AIRMASTER Xblitz
PRENOSNÝ MINI KOMPRESOR S FUNKCIOU POWERBANK XB-AIRMASTER Xblitz
- Kompletné špecifikácie
PRENOSNÝ MINI KOMPRESOR S FUNKCIOU POWERBANK XB-AIRMASTER XblitzSkladom45,57 EUR37,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximum pressure: 10.3 bar / 150 psi ; Výstupy napájania: Zásuvka USB-A : 5 V / 2 A ; Vybrané vlastnosti: Digitálny manometer, Auto STOP, Kompatibilný s rôznymi ventilmi ( Schrader, Presta ), Powerbanka - USB-A výstup, LED osvetlenie ; Dĺžka káblu: 35 cm (napájanie), 15 cm (Vzduchová hadička) ;
| Maximum pressure: | 10.3 bar / 150 psi |
| Tok vzduchu: | 25 l/min |
| Výstupy napájania: | Zásuvka USB-A : 5 V / 2 A |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typická doba nabíjania batérie: | ~ 3 h |
| Pracovný čas: | ~ 45 min |
| Dĺžka káblu: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A - cez port USB-C |
| Akumulátor: | 4000 mAh Li-Ion : 7.4 V / 14.8 Wh |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| Rozmery: | 68 x 48 x 154 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




