- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Prevodníky TV-SAT
- Prevodníky TV-SAT
- PREVODNÍK TV-SAT KONW/MONOBLOCK-TWIN
PREVODNÍK TV-SAT KONW/MONOBLOCK-TWIN
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK TV-SAT KONW/MONOBLOCK-TWINSkladom49,30 EUR40,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prevodník umožňuje príjem signálov z dvoch blízkych satelitov (Astra, HotBird), využívajúcich dva nezávislé satelitné prijímače; Počet výstupov: 2 ks. Zásuvka F ;
| Typ: | TWIN 6 ° |
| Vstupná frekvencia: | |
| Výstupná frekvencia: | |
| Frekvencia oscilátora: | 9.75 GHz / 10.6 GHz |
| Pomer S/N: | 0.2 dB |
| Počet výstupov: | 2 ks. Zásuvka F |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | DiSEqC |
| Zosilenie : | 55 dB |
| Prepínanie polarizácie H/V: | 13 / 18 V |
| Prepínanie pásma: | 22 kHz |
| Odporúčaný priemer disku: | 80 cm |
| Priemer úchytu: | 23 mm / 40 mm |
| Výrobca / Značka: | INVERTO |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | 122 x 99 x 120 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





DiSEqC