- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Prevodníky TV-SAT
- Prevodníky TV-SAT
- PREVODNÍK TV-SAT KONW/OCTO-BLACK-FTE eXcellento
PREVODNÍK TV-SAT KONW/OCTO-BLACK-FTE eXcellento
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK TV-SAT KONW/OCTO-BLACK-FTE eXcellentoSkladom45,79 EUR37,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prevodník Octo je najjednoduchším riešením pre nezávislú prevádzku 8 prijímačov využívajúcich signály jedného satelitu; Počet výstupov: 8 ks. Zásuvka F ;
| Typ: | OCTO |
| Vstupná frekvencia: | |
| Výstupná frekvencia: | |
| Frekvencia oscilátora: | 9.75 GHz / 10.6 GHz |
| Pomer S/N: | 0.1 dB |
| Počet výstupov: | 8 ks. Zásuvka F |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | ![]() |
| Zosilenie : | 55 ... 65 dB |
| Prepínanie polarizácie H/V: | 11.5 ... 14.0 / 16.0 ... 19.0 V DC |
| Prepínanie pásma: | 22 kHz |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.290 kg |
| Rozmery: | 132 x 60 x 135 mm |
| Výrobca / Značka: | Fte / eXcellento |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





