- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Prevodníky TV-SAT
- Prevodníky TV-SAT
- PREVODNÍK TV-SAT KONW/QUATRO-BLACK-FT eXcellento
PREVODNÍK TV-SAT KONW/QUATRO-BLACK-FT eXcellento
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK TV-SAT KONW/QUATRO-BLACK-FT eXcellentoSkladom20,47 EUR16,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prevodník Quatro (pre multiswitche); Typ: QUATRO ; Počet výstupov: 4 ks. Zásuvka F ;
| Typ: | QUATRO |
| Vstupná frekvencia: | |
| Výstupná frekvencia: | |
| Frekvencia oscilátora: | 9.75 GHz / 10.6 GHz |
| Pomer S/N: | 0.1 dB |
| Počet výstupov: | 4 ks. Zásuvka F ( VL, VH, HL, HH ) |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Prepínač LNB: | ![]() |
| Zosilenie : | 55 ... 65 dB |
| Prepínanie polarizácie H/V: | 11.5 ... 14.0 / 16.0 ... 19.0 V DC 11.5 ... 14.0 / 16.0 ... 19.0 V DC |
| Prepínanie pásma: | ![]() |
| Priemer úchytu: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.148 kg |
| Rozmery: | 90 x 65 x 114 mm |
| Výrobca / Značka: | Fte / eXcellento |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





