- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- PRIEMYSELNÝ SWITCH POE/EPOE LR2110-8ET-120-V2 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE/EPOE LR2110-8ET-120-V2 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE/EPOE LR2110-8ET-120-V2 8-PORTOVÝ SFP DAHUASkladom227,51 EUR184,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x port SFP 1000 Base-X - Uplink, 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 6 x RJ45 10/100 Base-T + ePoE / PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3bt) / ePoE / PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 6 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Port LAN, 1000 Mbps - 1 Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 120 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 120 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Napájanie: | 54 V DC / 2.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Typ puzdra: | DIN |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Rozmery: | 150 x 100 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





