- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- REGÁL S-RSF10-1U-150B 150 mm STALFLEX
REGÁL S-RSF10-1U-150B 150 mm STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
REGÁL S-RSF10-1U-150B 150 mm STALFLEXSkladom6,21 EUR5,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Police do skrine RACK 10" určené na montáž zariadení, ktoré nemajú kryty prispôsobené pre montáž v skriniach RACK; Šírka: 10 " ; Hĺbka: 150 mm ; Montáž: štvorbodové ; Použitie: Rack 10" - hĺbka ≥ 160 mm ;
| Šírka: | 10 " |
| Výška: | 1 U |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | Rack 10" - hĺbka ≥ 160 mm |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




