- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Stojany
- REGÁLOVÝ RÁM S19-29U
REGÁLOVÝ RÁM S19-29U
- Kompletné špecifikácie
REGÁLOVÝ RÁM S19-29USkladom148,59 EUR120,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Stojan umožňuje montáž zariadení v krytoch Rack 19"; Vnútorná výška: 29 U ; Vnútorná šírka: 19 " ; Počet líšt: 1 ; Farba: Čierny ; Premiestňovanie: Na pripojených kolieskách ;
| Vnútorná výška: | 29 U |
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vonkajšia výška: | 1420 mm |
| Počet líšt: | 1 |
| Farba: | Čierny |
| Premiestňovanie: | Na pripojených kolieskách |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




