- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Stojany
- REGÁLOVÝ RÁM STR19-3U-B STALFLEX
REGÁLOVÝ RÁM STR19-3U-B STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
REGÁLOVÝ RÁM STR19-3U-B STALFLEXSkladom26,96 EUR21,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Stojan umožňuje montáž zariadení v krytoch Rack 19"; Vnútorná výška: 3 U ; Vnútorná šírka: 19 " ; Počet líšt: 2 ; Farba: Čierny ;
| Vnútorná výška: | 3 U |
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vonkajšia výška: | 231 mm |
| Počet líšt: | 2 |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 500 x 353 x 231 mm |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





