- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Príslušenstvo
- ROZVODNÝ PANEL NAPÄTIA S-VDP-C19-3U-60-B STALFLEX
ROZVODNÝ PANEL NAPÄTIA S-VDP-C19-3U-60-B STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
ROZVODNÝ PANEL NAPÄTIA S-VDP-C19-3U-60-B STALFLEXSkladom17,19 EUR13,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka: 19 " ; Výška: 3 U ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 3 U |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Určenie: | RACK 19" |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




