- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI PÔDY ATLO-SMS1-BLE-TUYA Bluetooth LE Tuya Smart
SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI PÔDY ATLO-SMS1-BLE-TUYA Bluetooth LE Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
SENZOR TEPLOTY A VLHKOSTI PÔDY ATLO-SMS1-BLE-TUYA Bluetooth LE Tuya SmartSkladom15,57 EUR12,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sieťové rozhranie: Bluetooth LE ; Napájanie: 2 ks. LR3 (AAA) ;
| Sieťové rozhranie: | Bluetooth LE |
| Rozsah meraní: | -10 °C ... 60 °C |
| Meranie vlhkosti pôdy: | 0 % ... 100 % |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 ks. LR3 (AAA) (nie je súčasťou balenia) |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| Rozmery: | 162 x 34 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




