- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Príslušenstvo
- SIEŤOVÁ KARTA ETHERNET USB 3.0 TC31 DAHUA
SIEŤOVÁ KARTA ETHERNET USB 3.0 TC31 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ KARTA ETHERNET USB 3.0 TC31 DAHUASkladom20,23 EUR16,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: Gigabit Ethernet ; Podporované prenosové rýchlosti: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Porty: 1 x RJ45, 1 x USB 3.0 - Typ C ;
| Podporované štandardy: | Gigabit Ethernet |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Rozhranie: | USB 3.0 |
| Porty: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Zliatina hliníka |
| Napájacie napätie: | 5.25 V DC / 200 mA z portu USB |
| Spotreba energie: | 1.05 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




