- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Šifrové zámky
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-821-TUYA Wi-Fi
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-821-TUYA Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-821-TUYA Wi-FiSkladom60,16 EUR48,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 3 cm ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Komunikácia: Wiegand 26, Wiegand 34 ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Vybrané vlastnosti: 2000 indexovaných užívateľov ; Kryt: Kovová - Úzky profil ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 3 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 60 mA |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 3 A / 24 V |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP68 |
| Kryt: | Kovová - Úzky profil |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 57.5 x 120 x 21.5 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






