- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Šifrové zámky
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMFW-856-TUYA Tuya Smart Wi-Fi
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMFW-856-TUYA Tuya Smart Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMFW-856-TUYA Tuya Smart Wi-FiSkladom63,49 EUR51,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou otlačku prsta a RFID; Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Zabudovaná klávesnica; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie dotykovými tlačidlami, 10 000 indexovaných užívateľov, 300 indexovaných otlačkov prsta Možnosť otvárania z úrovne aplikácie pre smartfóny Rozhranie Wiegand 26 bit ; Kryt: Nerezová oceľ vysokej kvality + Tvrdené sklo ; Odolná voči vandalom;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V ... 24 V DC ± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 60 mA |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Nerezová oceľ vysokej kvality + Tvrdené sklo |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Index of Protection: | IP68 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 135 x 48 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






